Coś o nas

Od bardzo długiego czasu jesteśmy pasjonatami podróżowania i wszystkiego co jest z nim związane. Motto, które nam przyświeca od samego początku brzmi: „Nie cel jest ważny, ale droga, która do niego prowadzi”.

Oczywiście nasze zamiłowanie do off-roadu wyznacza pewien kierunek poszukiwań i sprawia, że nieobce są nam bezdroża, miejsca poza utartym szlakiem, pełne leśnych i polnych duktów, zjazdów, podjazdów, głębokich kolein no i oczywiście błota, ale naszą pasją jest również eksploracja, poszukiwanie miejsc nieoczywistych, często zapomnianych i niszczejących na obrzeżach historii przez tzw duże H.

Dlatego właśnie postanowiliśmy połączyć off-road z eksploracją i wytyczyć szlaki, na których nie tylko będzie można zakosztować atrakcji związanych z jazdą w terenie, czasem łatwiejszym, a czasem trudniejszym, gdzie będzie można wypróbować swoje umiejętności jak i możliwości naszych samochodów, ale będzie można jednocześnie zobaczyć miejsca, o których nie pisze się w popularnych przewodnikach, a które nierzadko mają więcej uroku niż niejeden podręcznikowy pomnik historii.

Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w eksploracji właśnie takich miejsc i wieloletnie doświadczenie w jeździe terenowej, zarówno w kraju jak i za granicą. Bywało, że zapuszczaliśmy się w najbardziej niebezpieczne i mroczne miejsca, gdzie faktycznie diabeł mówił dobranoc tak samo jak i topiliśmy auta w błocie po klamki, ale kiedy tworzyliśmy X-PLORE 4x4 naszym celem nie było ani jedno ani drugie, postanowiliśmy wyjść z ofertą, która spełni oczekiwania zarówno właścicieli samochodów terenowych jak i samochodów typu SUV posiadających napęd 4x4. Uważamy, że jedni i drudzy mogą się spotkać gdzieś w połowie drogi pomiędzy „katowaniem” auta w terenie, a jazdą jedynie po szutrowych dróżkach.

Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą pasją, pokazać Wam miejsca, które nas zachwyciły i opowiedzieć o nich, sprawić, że pozostaną w Waszej pamięci jako miejsca niezwykłe. Wesprzemy Was naszym doświadczeniem i sami chętnie nauczymy się od Was czegoś nowego, mając nadzieję, że razem z Wami rozwiniemy nasze dotychczasowe motto, które mogłoby brzmieć: „Nie cel jest ważny, ale droga, która do niego prowadzi i to z kim się tę drogę przebyło”.

^